‘NOWA PREFABRYKACJA’

Zapraszamy na warsztaty ‘Nowa Prefabrykacja’, które poprowadzi Zbigniew Maćków. Współprowadzącymi będą Pani Karolina Ostrowska-Wawryniuk  oraz Pan Karol Szparkowski.

Zastosowanie w pełni sprefabrykowanych, wyprodukowanych w zautomatyzowanym procesie technologicznym, niezależnym od takich czynników jak dostępność siły roboczej, pogoda, cykle koniunkturalne, modułów mieszkalnych – umożliwiających dowolne konfiguracje przestrzeni, układy funkcjonalne, różne wykończenie wnętrz i zastosowane materiały. Podatne i przygotowane na rozbudowę infrastruktury technologicznej i w pełni zintegrowane z używanymi urządzeniami mobilnej komunikacji. Tak spreparowane modularne jednostki mieszkalne wykorzystane zostaną do budowania nowych, współczesnych struktur miejskich eksplorujących nowe typologie zamieszkiwania w gęstym mieście, a także poszukujące sposobów na generowanie nowych charakterologicznie typów przestrzeni w mieście. 

Miejsce: ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, nowy budynek ASP, aula główna
Termin: 27 października, godz. 8:30-14:30

Zapisy na stronie:
http://architektura.muratorplus.pl/innowacje-w-architekturze/aktualnosci/nowa-prefabrykacja-rusza-nabor-na-warsztaty-ze-zbigniewem-mackowem,7982/